Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Jest uzależniony od firmy kurierskiej. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Firma kurierska Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier 24h DHL 11,50 zł 14,00 zł
Kurier DHL do punktu 10,00 zł -
 
 
Czas dostawy
 
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 12.00, wysyłane są tego samego dnia - jeśli produkt znajduje się na magazynie. Jeśli będziemy mieć problem z realizacją zamówienia, będziemy informować telefonicznie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

Koszt wysyłki za granicznej.

UWAGA: Paczki za granicę mogą ważyć maksymalnie 10 kg. Przy składaniu zamówienia sklep internetowy sam podliczy wagę zamówienia. Jeśli przy podczas składania zamówienia zniknie Państwu możliwość wysyłki zagranicznej to znaczy, że została przekroczona waga zamówienia i należy złożyć drugie zamówienie, wówczas każde zamówienie zostanie wysłane oddzielną paczką. 

 

Dania, Estonia, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Portugalia, Szwecja

1kg
5kg
10kg

69zł
75zł
85zł
Austria, Belgia, Czechy, Niemcy, Węgry, Holandia, Słowenia, Słowacja

1kg
5kg
10kg

49zł
55zł
65zł

 

 

 

Przy składaniu zamówienia program obliczy dokładną cenę przesyłki. Firma Makitu.pl zastrzega sobie odmówienia wysyłki za granicę produktów gabarytowych. Paczki wysyłane za granicę nie są ubezpieczone, nie ponosimy odpowiedzialności za ew. uszkodzenia, zagubienia. Paczki nie odebrane na czas wracają do nadawcy. W celu ponownego nadania paczki należy uiścić opłatę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl